Galvanická žehlička

Vytisknout

GALVANIC SPA – galvanická žehlička na vrásky, regenerace pleti

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky do Vašeho těla.
Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedur je aplikace speciálních gelů, které vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.
Žehlička funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě). Sama si identifikuje typ pleti, podle kterého si nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže, zároveň čistí pleť od toxických látek.
Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž i jejich účinek. Rychlé kmity žehličky stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.
Žehličku lze použít na všechny druhy pleti (mladou, zralou, suchou, mastnou, postiženou akné, lupenkou …) a již od dvou let věku.
Jestliže je galvanická žehlička používána pravidelně, její účinek se násobí. Již po jednom použití jsou viditelné očekávané výsledky

Průběh ošetření

Výhody ošetření

Ceník

Obličej                               150,- Kč
Krk                                      50,- Kč
Dekolt                                150,- Kč
Obličej + krk + dekolt          300,- Kč