Loading color scheme

Fotorejuvenace

Doporučený cyklus je 8 ošetření po 4 týdnech minimálně, vždy až po té, co je pleť dostatečně zregenerována. Permanentním poškozením původního kolagenu se podpoří tvorba vlastního kolagenu a dochází k vypnutí ochablých kolagenových vláken.

U fotorejuvenace dochází k řízenému termickému poškození spodní vrstvy, díky kterému dojde během 14 dní k nové tvorbě kolagenových vláken a kolagenu. IPL využívá technologie CMP “konstantní multi-puls” tzn. požadovaná energie, je udržena prakticky po celou dobu trvání pulsu, energie je kontrolována a řízena speciální technologií, která má za následek nejvyšší účinnost ošetření s minimální bolestivostí. Flexibilita přístroje zároveň zvyšuje bezpečnost a kvalitu výsledků ošetření.

Udržovací ošetření se doporučuje provést až za 3-6 měsíců. Ošetření působí lehkou termickou difúzi, která stimuluje produkci nových kolagenových vláken. Pleť je regenerována směrem na povrch. Do 14 dnů je pleť jako nová – zjemní vrásky. Zpevnění kontur obličeje, projasnění barvy pleti, zvýšení odolnosti pleti.

Pokyny a doporučení pro ošetření LASEREM IPL

Před plánovaným ošetřením se doporučuje minimálně 3 měsíce neprovádět mechanickou epilaci (voskem, cukrovou pastou, pinzetou…)
Chloupky se mohou pouze holit.
Po ošetření LASEREM IPL se minimálně 24 hod nedoporučuje koupání ve vaně, koupání v bazénu, sauna, slunění v soláriu…

Kontraindikace:

  • v těhotenství
  • při epilepsii a záchvatových onemocněních
  • při poruchách srážlivosti krve
  • při extrémně tmavé, opálené pleti
  • při čerstvém opálení
  • otevřené rány
  • dermatologické problémy (s výjimkou akné)

Fotorejuvenace

Celý obličej  500 - 1500 Kč
Obličej, krk a dekolt  1500 - 2500 Kč
Část obličeje 120 - 800 Kč
Okolí očí 120 - 1200 Kč
Pokožka rukou od 180 Kč