Povrchové čištění pleti

Kosmetické ošetření pleti dnes patří mezi základ v péči o pleť. V salonu Vám nabízíme kompletní ošetření pro všechny typy pleti.

povrchove-cisteniZákladem kosmetické péče o pleť je povrchové čistění pleti. Následuje masáž obličeje, krku a dekoltu. Masáž pleť prokrví, uvolní a připraví na následné hluboké čištění pleti.Pokud je prováděna pravidelně a kvalitně, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablosti kontur obličeje. Masáž pleti není vhodná pro aknózní pleť.

Po masáži následuje peeling a poté napářka obličeje. Napářka je velmi důležitou součástí při čištění pleti. Napářka trvá 15 – 20 minut (podle typu pleti) a poté se provádí hluboké čištění. Následně pleť dezinfikujeme vhodnou pleťovou vodou a naneseme masku. Vybraná pleťová maska čistí, dezinfikuje a uzavírá póry. Na krk a dekolt aplikujeme masku, která vyživuje, vyhlazuje a hydratuje pleť.

Kosmetické ošetření pleti lze doplnit úpravou řas a obočí, případně depilací.

Po kosmetickém ošetření pleti se nedoporučuje ihned nalíčení z důvodů doznívajícího vstřebávání účinných látek otevřenými póry. Okamžitým nanesením make-upu se mohou póry znovu ucpat.

Po kosmetickém ošetření je pleť čistá, vypnutá, vyživená a odpočatá. Odpočati jsou i klienti. Tuto komplexní péči nemůže nahradit domácí neodborné ošetření, proto je vhodné po dovršení 25. roku navštěvovat kosmetický salon pravidelně 1x měsíčně. Dívky i muži s problematickou pletí pak mohou vyhledat kosmetické služby již v mládí.