Bio-laser

bio-laserSpeciální laserová kosmetika představuje nadstavbovou péči. Ošetření by se mělo provádět 2-3x týdně po dobu 6-8 týdnů, tzn. cca 15 ošetření. Laser působí velmi účinně proti zánětům a komedomům. Ošetřený brzy zjistí, že jeho kůže je hladší a nové komedomy a jejich počet se také zásadně zmenší a nejsou už tak hluboké.

Kontraindikace:
Hormonová léčba, roentgenové nebo kobaltové ozařování, alergické změny na kůži, rostoucí mateřské znaménko a nebo jiné bující změny na kůži.

Možnosti a využití bio-laseru:

Hojení zánětlivých a jiných poruch

  • Akné
    Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a komedomů už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.
  • Ekzém
    Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněním povrchových projevů této choroby.
  • Opar
    Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klient s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a klient se tak vyhne nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky a ochablá pleť

Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

Terapie jizev

Laser napomáhá zlepšit výsledný stav jizviček po akné. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé. Dále pomáhá při regeneraci strií, nežádoucích prasklin v kůži a mikrojizviček.

Poruchy pigmentace

Laser dokáže pigmentové skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza - červené žilky

Bio - Laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů.
Bio - Laser dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších žilek.